Bambu Çorap Blog

Kadın Bambu Çorap

Bambu Kadın Çorapları

Kadın Bambu Çorapları

Doğal deodorant etkisine sahip olan bambu bitkisi; çorap üretiminde yaygın olarak kullanılan bir maddedir. Antioksidan, kanser hücresiyle savaşan, iltihap, bakteri ve virüs oluşumunu engelleyen bir bitkiyi, vücudunuzun tüm yükünü taşıyan ayaklarınız için sunuyoruz. Bayan bambu çorap; modayı yakından takip eden, sağlığına önem veren, uygun fiyata kaliteli ürün bulmak isteyen bayanlar için adeta biçilmiş kaftan. Soğuk geçen kış günlerinde, bayan bambu çorapla ayaklarınız yaz sıcaklarını yaşayacak fakat lifli özelliği sayesinde ayağınızda koku ve terleme yapmayacaktır.

Kullan at çoraplara kıyasla dayanıklı yapısıyla uzun yıllar giyebileceğiniz bambu çoraplar ile ayaklarınızın rahatını hedefliyoruz. Yetişirken tarım ilacı ve gübreye gereksinim duymayan bambu çorap %100 doğaldır. Bambu çorap liflerden üretildiği için cildinize nefes aldırır ve rahatlatır. Hava geçirgenliğine sahip olduğundan dört mevsim kullanılabilir. Bayan bambu çorap ürünlerimizi bu kategoride görebilirsiniz. Erkek bambu çorap ürünlerimiz için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimize göz atmak için Bambu Çorap ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Keyifli alışverişler!

Kışlık Bambu Kadın Çorap

Bambu çorabın rahatlığı ve sağlığı, polyester ve poliamid liflerle desteklenerek kışa uygun çoraplar yaratıldı. Doğru oranda lykra desteğiyle yumuşaklık hissi esneklikle birleştirildi. Kış mevsimine uygun sağlık dostu şık bambu çoraplarla tanışın.

Yazlık Bambu Kadın Çorap

Pamuktan bile yüksek serinlik hissi ve ter emme kapasitesi. Yazın bunaltan anları için uygun rahat kumaş yapısı. Bu özellikler yazlık BSB bambu çoraplarını çekmecenizin vazgeçilmez çorapları yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir